ביטוח רכב

ביטוח לרכב עושים אצל איתן סוכנות לביטוח

כדאי לדעת

יש 3 סוגים שונים של ביטוחי רכב שרוב מוחלט של הנהגים מכירים ופוגשים. אבל חוץ מלדקלם את המונחים ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג', הרבה בכלל לא יודעים מה כל אחד אומר או מכיל. אז כדי שפעם הבאה שתקלעו לשיחה כזאת תוכלו להפגין קצת יכולות, הנה על קצה המזלג ההבדלים והשוני בין הביטוחים השונים. ביטוח חובה הוא ביטוח שעל פי חוק כל רכב בישראל חייב להחזיק בו, כשהמטרה שלו היא לכסות את נזקי הגוף שנגרמו כתוצאה מתאונה בינכם לבין אדם, רכב, או חפץ אחר, ומכאן שנסיעה ללא ביטוח חובה היא למעשה עבירה על החוק. היתרון הגדול בביטוח חובה בניגוד לביטוחים אחרים הוא שאין השתתפות עצמית מהפעלה שלו (פרט לאופנועים) ושהוא תקף על כלל יושבי הרכב בלי קשר להוכחת אשמה בתאונה. ביטוח צד ג' הוא ביטוח שמבטיח לכם שאם חלילה שרטתם את הרכב הלא נכון, לא תפשטו רגל בגלל זה. מדובר בביטוח שמכסה את כל הנזקים שנגרמו לצד ג' מהרכב שלכם, כמו מבנה, גדר, רכב ועמוד. בניגוד לביטוח חובה, ביטוח צד ג' הוא רשות, אבל כזאת שמומלץ להשתמש בה, בעיקר בגלל שבכביש אף פעם אי אפשר לדעת איזה רכב יגיע מעבר לפינה, ומה העלויות של תאונה כזאת. לבסוף, ביטוח מקיף הוא ביטוח שבניגוד לקודמים לא מתאים לכל רכב ומיועד בעיקר לרכבים בשווי בינוני ומעלה. ביטוח מקיף מכסה את כל הנזק שיכול לקרות לרכב כתוצאה מתאונה, השחתה, גניבה וכן הלאה. כאמור, מדובר בביטוח שמותאם רק לרכבים ש"יש להם מה להפסיד", וכזה שאפשר להתאים אותו לצרכים שלכם עם וויתור על סעיפים מסוימים שמוזילים את הפוליסה, כמו וויתור על כיסוי גניבה.

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יכול עניין אתכם גם

ביטוח בריאות

העיקר בריאות הוא משפט שכולנו שומעים מפעם לפעם ושמזכיר לנו שעם כל הדאגות והאתגרים בשגרה, הדבר הכי חשוב הוא לשמור על גוף בריא ונפש בריאה.

לקריאה בהרחבה >
ביטוח עסקים קטנים ובינוניים- איתן סוכנות לביטוח

ביטוח עסק

כל בעל עסק יודע להסתכל אחורה על רגע ההקמה ולהתמלא גאווה, מהתחושה שמשהו שבנית בעשר אצבעות מצליח ומתפקד למרות כל האתגרים והקשיים בדרך. בנוסף, כל

לקריאה בהרחבה >

פנסיה

אם פעם האמרה שכל אדם עובד מחזיק בפנסיה הייתה נכונה כמעט תמיד, היום היא מעוגנת בחוק ומחייבת כל אחד ואחת מאיתנו להפריש כל חודש סכום

לקריאה בהרחבה >
צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן