ביטוח דירה

ביטוח תכולה | ביטוח דירה למשכנתא- איתן סוכנות לביטוח

כדאי לדעת

ביטוח דירה הוא מסוג הביטוחים שהכי פחות שומעים עליהם ביום יום, אבל גם מהחשובים ביותר ככיסוי ביטוחי שמגן על המקום הכי פרטי לנו בעולם. ביטוח דירה הוא גם למרבה הצער ביטוח שרבים בוחרים לוותר עליו, בין אם בגלל שהם לא מודעים למשמעות שלו, או בין אם מהמחשבה האופטימית שמדובר בביטוח "למחמירים". ביטוח דירה מכיל במרבית המקרים ביטוח מבנה וביטוח תכולה, כתנאי סף שחייבים להופיע בכל פוליסה. אפשר גם להוסיף כיסויים אחרים שחשוב שיהיו בדירה, כמו כיסויים לבניין עצמו שמכסים נזקים מצנרת, רעידות אדמה ועוד, וביטוח אחריות לצד ג' שמכסה את הדיירים ממקרה של תאונה אישית לשליח, איש מקצוע או אורח שנפצע בבניין או הדירה עצמה. החשיבות בביטוחים האלה והסיבה שדירה שלא מחזיקה בהם מתגרה בגורל, היא שמרחב כמו דירה הרבה פעמים נתפס כסטטי ורגוע, אבל גם כזה שבו מספיק רק פעם אחת שהגז נשאר דולק או שתשתית ישנה שלא מודעים אליה התפרקה, כדי לגבות מהדיירים כאב ראש וכאב כיס גדול במיוחד. אז אם גם אתם רוצים להבטיח שהבית האישי שלכם יהיה מוגן מכל צרה שלא תבוא, אנחנו באיתן סוכנות לביטוח כסוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה בביטוחי דירות, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם כדי שנוכל לאפשר לכם לישון בשקט ולהנות ללא דאגות בתוך המרחב הפרטי שלכם. עסק כל בעל עסק יודע להסתכל אחורה על רגע ההקמה ולהתמלא גאווה, מהתחושה שמשהו שבנית בעשר אצבעות מצליח ומתפקד למרות כל האתגרים והקשיים בדרך. בנוסף, כל בעל עסק גם יודע שהדאגה לעסק והצורך לשמור עליו מסיכונים שלא תמיד בשליטתו, מחייבים אותו לרכוש ביטוח לעסק, כרשת ביטחון ששומרת על העסק עם הראש מעל המים בשעת אסון או צרה, כשגם עסק בריא לחלוטין יכול לקרוס ברגע – אם אין לו את הביטוח הנכון. ביטוח לעסק הוא מגוון ומשתנה מעסק לעסק, כשעסקים שנמצאים במבנה שברשותם זקוקים לביטוח אחר מעסקים ששוכרים אותו, כמו גם שיש עסקים שחשוב להם ביטוח תכולה יותר מאשר ביטוח אחריות מקצועית. החזקה בביטוח לעסק מבטיחה לבעליו שבין אם מפריצה, שריפה, תביעה מקצועית או כל תקלה לא מתוכננת, הביטוח יאפשר לעסק להמשיך לתפקד ולא להעמיד את כל שנות קיומו בסכנת סגירה בגלל רגע אחד פתאומי. זאת גם בדיוק הסיבה שהמכנה המשותף האמיתי לכל עסק באשר הוא, הוא הצורך בסוכנות ביטוח מקצועית ואמינה, וכזאת שתשים את העסק שלכם בראש סדר העדיפויות שלה, במיוחד כשהוא צריך אותה יותר מכל. אנחנו באיתן סוכנות לביטוח, כעסק שקיים מזה עשרות שנים מכירים טוב ולעומק את הצרכים של בעלי עסקים, ומלווים רבים מהם מרגע ההקמה ועד להתרחבות המבורכת, ומזמינים גם את העסק שלכם להצטרף אלינו ולקבל מעטפת ביטוחית חמה, אישית ומקצועית, וכזאת שתאפשר לכם להתמקד בעשייה בראש שקט ורגוע.

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יכול עניין אתכם גם

ביטוח בריאות

העיקר בריאות הוא משפט שכולנו שומעים מפעם לפעם ושמזכיר לנו שעם כל הדאגות והאתגרים בשגרה, הדבר הכי חשוב הוא לשמור על גוף בריא ונפש בריאה.

לקריאה בהרחבה >
ביטוח עסקים קטנים ובינוניים- איתן סוכנות לביטוח

ביטוח עסק

כל בעל עסק יודע להסתכל אחורה על רגע ההקמה ולהתמלא גאווה, מהתחושה שמשהו שבנית בעשר אצבעות מצליח ומתפקד למרות כל האתגרים והקשיים בדרך. בנוסף, כל

לקריאה בהרחבה >

פנסיה

אם פעם האמרה שכל אדם עובד מחזיק בפנסיה הייתה נכונה כמעט תמיד, היום היא מעוגנת בחוק ומחייבת כל אחד ואחת מאיתנו להפריש כל חודש סכום

לקריאה בהרחבה >
צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן