ייעוץ פרישה

מעניקים לך את הטוב ביותר

לקראת פרישה

אחרי שעבדתם ועמלתם כל חייכם, הגעתם להישגים וכבשתם פסגות, הגיע הזמן להסתכל לעבר התחנה הבאה – פרישה ויציאה לפנסיה, כהחלטה חשובה במיוחד ושמשפיעה על המשך חייכם, בשלב שבו הון משמעותי שצברתם כל השנים הללו מגיע לידי ביטוי. אז איך מתכוננים לקראת הגמלאות, מה הצעדים לעשות לפני הפרישה עצמה, ולמה ייעוץ פרישה הוא הדרך הכי טובה להבטיח שתעשו את הצעד הזה על הצד הטוב ביותר?

למה זה חשוב

ייעוץ פרישה הוא ייעוץ מקצועי שמאפשר לכם להתייעץ ולהיעזר בגורם חיצוני שמתכנן את מסלול הפרישה שלכם לפי הצרכים והמאפיינים שלכם. הייעוץ מאפשר לכם כפורשים לבטא בצורה מדויקת את הציפייה שלכם לשנים הבאות, ואיך תוכלו לגרום לה להפוך למציאות עם הכלים שיש לכם. רצוי וכדאי שתחילת הייעוץ תתרחש כמה שנים לפני הפרישה עצמה, כדי שתוכלו עוד להשפיע ולנווט את הספינה ולא "להשלים" עם המצב בו אתם נמצאים לעת הפרישה עצמה.

איך זה עובד

בנוסף, במסגרת הייעוץ מתבצעת בדיקת עומק של כלל החסכונות הפיננסיים שלכם, וכזו שהרבה פעמים מאפשרת לפורשים עתידיים לגלות קרנות וקופות שנפתחו איי שם לפני עשרות שנים, ולפעמים מתחבא בהן אוצר של ממש.

תדאגו לעתיד שלכם

אבל יותר מהכל, כשמדברים על ייעוץ הפרישה הכי חשוב שתבחרו בגורם מקצועי ואמין, וכזה שתוכלו לסמוך עליו שיסייע לכם לתכנן את המשך החיים שלכם בתקופה שאחרי העבודה. זאת גם בדיוק הסיבה שאנחנו באיתן סוכנות לביטוח, כסוכנות מקצועית ומנוסה במתן ייעוץ פנסיוני לקראת פרישה, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כדי שנוכל לעמוד לרשותכם ולוודא שאתם עושים את המעבר הדרמטי בצורה הטובה, הנכונה, והאחראית ביותר, תוך כדי מתן שירות איכותי אישי ומותאם בדיוק לצרכים שלכם.

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן