ייעוץ משכנתאות

מעניקים לך את הטוב ביותר

היום כמעט ואין אדם אחד בישראל שרוכש דירה ללא משכנתא, כשחוץ מלחפש את בית חלומותיכם, משימה מורכבת וחשובה לא פחות היא איך מוצאים את הביטוח האידיאלי, וזה שיאפשר לכם לקבל מענה וסיוע במידה והפתעה לא מתוכננת תשתבש לכם את התוכניות.

ובגלל שביטוח משכנתא הוא לא בגדר המלצה או הגדלת ראש, אלא תנאי מחייב שבלעדיו הבנק דוחה בקשת משכנתא על הסף, ננסה לענות על כל השאלות הדרמטיות כמו מהו ביטוח משכנתא ומהו כולל? מה ההבדל בין ביטוח משכנתא מבנה לביטוח משכנתא חיים, ואיך מוצאים את החבילה הכי נכונה וטובה לנסיבות האישיות שלכם?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שהבנק דורש כדי להבטיח שעל כל מקרה שלא יבוא תהיה לו תמורה והחזר להלוואה שלקחתם ממנו כדי לקנות בית. הביטוח מורכב מביטוח חיים למקרה שהלווה נפטר ומביטוח מבנה למקרה שהנכס נפגע מרעידת אדמה, הצפה, שריפה או כל אסון אחר שחלילה וחס יכול לקרות.

אם יש משהו אחד שמשותף לכל התרחישים האלו, הוא שבמידה ואחד מהם מתרחש, אתם רוצים וצריכים שתעמוד לצידכם סוכנות ביטוח חזקה ומקצועית שתוכל לתת מענה לכל צרה שלא תבוא. אנחנו באיתן סוכנות לביטוח נותנים בדיוק את המענה הזה, כשבאמצעות שירות חם אישי ומקצועי מתאפשר לכל רוכש לדעת שהמשכנתא שלו בידיים טובות וחזקות. בנוסף, בזכות הניסיון והוותק שלנו, מתאפשר לנו כסוכנות להציע ולמצוא עבורכם את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר בשוק, וכאלה שיאפשרו לכם לעמוד בדרישת הבנק – במינימום עלויות ובמקסימום ביטחון.

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן