ביטוח רכב

מעניקים לך את הטוב ביותר

ביטוח רכב

צריכים לעשות חידוש ביטוח רכב? מחפשים ביטוח לרכב שלא ישאיר אתכם עם חור בכיס? מתלבטים איך ומה צריך לבדוק כשמחפשים ביטוח רכב אונליין? אז בין אם אתם נהג חדש או נהג צעיר, אם אתם זקוקים לביטוח רכב מקיף או פשוט לחדש ביטוח לאוטו – הגעתם למקום הנכון! כשמיד נחדד את כל הנקודות החשובות בנוגע לביטוח רכב, כמו גם החשיבות הרבה של רכישת ביטוח במקום חם ומשפחתי שרואה אתכם מעבר לסתם מספר פוליסה.

למה צריך בכלל ביטוח רכב?

בראש ובראשונה לפני שנצלול למאפיינים והגורמים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים חברה מבטחת, חשוב להסביר למה מלכתחילה צריך ביטוח לאוטו. כשהסיבה לכך היא שלנהיגה ברכב ללא ביטוח יש השלכות חמורות וכאלה שלחלוטין הופכות את הוצאת הביטוח לקטנה ושולית לעומת הזנק הפוטנציאלי שעלול להיגרם לכם מנהיגה ללא ביטוח, במיוחד במציאות התחבורתית בישראל, זו שבה תאונות הדרכים ובהתאם נזקי הרכב רק עולים משנה לשנה.

לדוגמה, נהיגה ללא ביטוח מקיף מותירה אתכם חשופים לחלוטין לכל הנזקים שעלולים להיגרם לרכב שלם כגון תאונה, גניבה, ונדליזם וכמובן שגם נזק הנגרם לרכב חיצוני. כאשר נהיגה ללא ביטוח חובה מהווה לא רק החלטה כלכלית לא חכמה, אלא עבירה של ממש על החוק וכזו שעלולה להוביל אתכם להליכים משפטיים אילו תעצרו על ידי גורמי אכיפת החוק, הליכים שעלולים להסתיים בשלילת רישיון הנהיגה או אפילו הורדת הרכב מהכביש.

כיצד בוחרים ביטוח לרכב?

בנוסף לכך, חוץ מהחשיבות הרבה שיש לרכישת ביטוח רכב כשלעצמו, חשוב לא פחות לדעת איזה ביטוח בדיוק אתם זקוקים, וכמובן מי הגורם שמספק לכם אותו. הסיבה לכך היא שיש שונות רבה וחסרת תקדים בין חברות ענקיות שרואות אתכם כפוליסה על גבי נייר, לעומת סוכנויות עצמאיות ששמות את מרכז הקשב אודותכם והצרכים שלכם.

כלומר, למרות ההפרדה החשובה בין ביטוח חובה, לביטוח צד ג' וביטוח רכב מקיף, חשוב לא פחות לדעת להפריד בין סוגי חברות הביטוח שיספקו לכם את אותו ביטוח מלכתחילה. בגלל שרכישת ביטוח רכב באינטרנט מבלי לשוחח או לקבל רושם מהנציג שבצד השני, אולי תותיר אתכם בתחושה שקיבלתם החלטה נכונה, אבל כמו שנהגים רבים יעידו – לעתים מתגלה שבשעת צרה החברה המבטחת לא ממהרת להושיט יד ולסייע לכם לצלוח את הצרה לה נקלעתם.

אז כשאתם מחפשים ביטוח לרכב, מומלץ להתאים את הביטוח גם לרכב עצמו (בהתאם לעלותו, שוויו, ופוטנציאל הנזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מתאונה), וגם לבצע התאמה אישית לכם בהתאם לאופייכם והצורך שלכם במענה אנושי חם ואישי.

מה הדגשים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים ביטוח רכב?

בהמשך לכך, כאשר אתם מתכוונים לבצע חידוש ביטוח רכב, מומלץ להסתכל אחורה ולבחון את הפוליסה שזה עתה הסתיימה ואיך היא שירתה אתכם בתקופה שחלפה לפני שתמהרו לחדשה. הסיבה לכך היא שהרבה פעמים חברות ביטוח לרכב לא נוהגות באופן שקוף לחלוטין כשזה נוגע לצרכים האישיים שלכם, כשקל מאוד לשמר טעות או הרחבה ביטוחית שאתם לא באמת זקוקים לה.

בנוסף, מומלץ לבצע סקר שוק מסוים, בין אם כחלק מחיפוש ביטוח רכב באינטרנט, ובין אם הרחבת הביטוח להכללת נהג חדש ו/או נהג צעיר. אותו סקר שוק לא רק יאפשר לכם לקבל עוד אינפורמציה רלוונטית אודות ההבדלים בין החברות השונות, אלא גם יאפשר לכם לקבל רושם אישי שלא ניתן לקבל כאשר מחפשים ביטוח רכב אונליין בלבד.

זקוקים לביטוח רכב? פנו לסוכנות שרואה אתכם!

כפי שבטח כבר שמתם לב, כמו שיש חשיבות חסרת תקדים למלווה לנהג חדש, ככה גם ישנה חשיבות גדולה לרכישת ביטוח רכב באמצעות אנשי מקצוע שייצגו אתכם אל מול חברות ביטוח רכב. הסיבה לכך היא כוחן העצום של אותם חברות ביטוח לרכב, ביחד עם היעדר יכולת (או רצון) להסתכל על הפרט כשלעצמו, כשהן נותנות שירות בעיקר לחברות או גופים עצומים.

אז אם אתם מחפשים הצעת מחיר לביטוח רכב, או לקבל רושם מהיחס החם והמשפחתי שניתן לקבל במסגרת רכישת ביטוח לאחד הנכסים היקרים ביותר שקיימים למשק בית פרטי, אנחנו בסוכנות איתן לביטוח מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם כדי להבטיח שגם אתם וגם הרכב שלכם – זוכים לשירות והמענה הטוב ביותר שניתן!

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן