ביטוח עסק

מעניקים לך את הטוב ביותר

ביטוח עסק

ביטוח עסק הוא מסוג ההוצאות שכל בעל עסק מקווה שלעולם לא יצטרך להשתמש בהן, כפוליסת ביטוח שמאפשרת לעסק להיות מוגן במקרה של נזק כדוגמת שריפה, אסון טבע, או כל מפגע אחר, כאשר ביטוח עסק קטן הוא חשוב במיוחד, לאור היחס שבין הנזק לבין הכנסות העסק שמטרידות בעלי עסקים קטנים משמעותית יותר מחברות ותאגידי ענק.

לכן, נרחיב מיד על כמה עולה ביטוח עסק, האם יש צורך ביועץ ביטוח לעסק, ובמשמעות הגדולה שיש לביטוח עסקים קטנים באמצעות גורם שילווה אותם באופן אישי, כאשר ליחס יש משמעות שמתעלה מעבר להצעת המחיר עצמה.

מה מכיל ביטוח עסק?

כאמור, היתרונות שבביטוח עסק הם שהוא מאפשר לבעל העסק לדעת שמקור ההכנסה שלו מבוטח במקרה של נזק או אסון שיכול להשבית את העסק, כשלעתים אך ורק בגלל היעדרו של ביטוח עסק, בעלי עסקים רבים נאלצים לפשוט רגל או לסגור את העסק לאחר צרה, או תאונה לא מתוכננת.

כמו כן, ביטוח לעסקים קטנים כולל בתוכו גם ביטוח מבנה וגם ביטוח תכולה (אך ורק לעסק), כמו גם ביטוח המכסה אובדן דמי שכירות במקרים בהם לאור נזק לתכולה לא ניתן להשתמש בעסק כמו לפני האירוע, אובדן רווחים שנגרמים לבעל העסק כתוצאה מהפסקת העבודה בשגרה לאור אירוע ביטוחי, וגם מענה ביטוחי מורחב למקרה של פריצות או שוד אשר גבו מהעסק מחיר כלכלי נוסף.

בנוסף, במסגרת ביטוח עסקים ניתן לקבל מענה למקרים שבהם בעל העסק נאלץ להתמודד עם תביעות בנושאי תאונות אישיות, או במקרים שבהם התעוררה תביעה נגדו מצד בעל עסק אחר ו/או מעובדיו. אלו גם המקרים השכיחים יותר שבשבילם קיים צורך בביטוח לעסקים קטנים, כאשר תביעה לא מתוכננת או צרה פתאומית שלא בהכרח באחריות בעל העסק עצמו עלולה לגבות מן העסק שלו מחיר כבד, כזה שמצריך מעטפת ביטוחית אשר יכולה להקטין ולמנוע משמעותית את רוע הגזרה.

כמה עולה ביטוח עסק?

כאשר מדברים על עלויות, לביטוח עסק מחיר משתלם כמעט תמיד. הסיבה היא שלביטוח עסק קטן היא עלות מזערית לעומת רשת הביטחון הרחבה והעמוקה שנתקבלת כתוצאה מאותו ביטוח. מצד שני, למי שמחפש טווח פחות תאורטי, צריך לציין שקשה מאוד לתת תשובה כמותית כיוון שמדובר בעלות שמשתנה במידה רבה לאור מאפייני העסק, כדוגמת גודל השטח עצמו, כמות העובדים שמועסקים בו, וכמובן גם נגזרת במידה מסוימת מתחום העיסוק שלו.

בנוסף, כאשר מחפשים ביטוח לעסקים קטנים יש חשיבות רבה בהיבט המחיר לדמות שאיתה מבצעים את התהליך, כאשר פנייה לסוכנות ביטוח עצמאית יכולה במידה רבה להוריד עלויות מכיוון שלאותה סוכנות יש גישה לתנאי פוליסות טובים משמעותית מאשר מקבל עסק שפונה עצמאית לחברת ביטוח ישירות.

או במילים אחרות, לביטוח עסק מחיר משתנה, אבל כזה שחד משמעית משתלם לשלם לאור אשר מונח על הכף.

ביטוח לעסקים – רק עם יחס אישי ויועץ ביטוח לעסקים

בהמשך לכך, אם אתם עסק קטן שמחפש ביטוח עסקים שיאפשר לו להתנהל בראש שקט במקרה של התרחשות תאונה או מפגע לא מתוכנן, חשוב לציין את החשיבות של ליווי ביטוחי רציף מצד גורם שרואה את העסק שלכם והחזון מאחוריו בגובה עיניים וביחס אישי וחם, יחס שהמון פעמים לא מתקבל במסגרת בחינתה של חברת ביטוח עצומה שמנהלת תיקי לקוחות של חברות ענק ומגוון הסניפים שמתחתיהם.

לכן, ביטוח עסקים קטנים מומלץ וכדאי לבצע עם סוכנות ביטוח עצמאית שתדע להעמיד את העסק שלכם בראש מעייניה, כאשר לכל אורך הדרך יש לכם כתובת אישית וחמה להתלבט ולהתייעץ איתה בכל שלב בדרך. אותן סוכנויות גם יודעות להעמיד לטובת העסק שלם יועץ ביטוח לעסקים שילווה ויבחן את העסק, ובהתאם יעמיד לזכותו חליפה ביטוחית אישית שתוודא שהמעטפת הביטוחית שלכם היא אך ורק מה שאתם זקוקים לו.

מחפשים ביטוח עסקים? הגעתם למקום הנכון!

אילו גם אתם מחפשים בטוח עסקים לעסק הפרטי שלכם, זה שהשקעתם בו אין סוף שעות עבודה והון לא מבוטל, אנחנו בחברת איתן סוכנות לביטוח מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם כדי שנוכל לתת גם לעסק שלכם את היחס שמגיע לו, כזה שיאפשר לכם להתרכז בעיקר ובפיתוחו וקידומו המקצועי. לכן, אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח עסק, פנו אלינו בהקדם כדי שנוכל לחזור אליכם ולאפשר לעסק שלכם להגשים את עצמו!

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן