ביטוח משכנתא

מעניקים לך את הטוב ביותר

ביטוח משכנתא

מרביתם המוחלטת של ישראלים מחויבים לרכוש ביטוח משכנתא, כשמדובר בביטוח שנועד לאפשר לבנק לוודא את הרווח שלו מהענקת אשראי לרוכשים ושלא יפגע מאירוע לא צפוי כמו מות אחד המפרנסים או נזק שנגרם למבנה. ביטוח חיים למשכנתא הוא הכרחי עבורכם והבנק כאחד, כדי להבטיח שבמידה וחלילה מתרחש מקרה אסון – תוכלו להתמודד איתו עם רשת ביטחון רחבה שתוכל לעזור לכם לשמור על הנכס שלכם.

מצד שני, פעמים רבות עולות שאלות על מה כולל ביטוח משכנתא, מה זה ביטוח משכנתא ומה הקשר שלו לביטוח דירה או ביטוח דירה ומבנה, כשחוסר הידע עלול לגרום לכם לקבל החלטות לא נכונות. זו גם הסיבה שכתבה הזו נרחיב על עלות ביטוח משכנתא, משמעות ביטוח משכנתא לחולים, ואיך לבחור הצעת מחיר לביטוח משכנתא.

מה כולל ביטוח משכנתא?

בראש ובראשונה חשוב לציין שלהיעדר ביטוח משכנתא מחיר חסר תקדים בעבורכם כרוכשים, כאשר לעתים רבות עד כדי תמיד הבנק לא יהיה מוכן לאפשר לכם לקבל הלוואה מבלי שרכשתם בעבורה ביטוח חיים למשכנתא.

כמו כן, בנוגע לשאלה מה זה ביטוח משכנתא התשובה מתחלקת לרוב ל- 2 כיסויים ביטוחים שונים, אחד שנוגע לנפשות שנטלו את המשכנתא והשני שנוגע לנכס עצמו. תפקידו של ביטוח חיים למשכנתא הוא לאפשר ללווים לקבל סכום כספי כתוצאה ממוות אחד המפרנסים אשר צפוי לפגוע ביכולתו להחזיר את ההלוואה לבנק, כשתפקיד ביטוח דירה או ביטוח דירה ומבנה הוא להגן על הנכס והערך שלו במידת הצורך ויצטרך הבנק לשעבד את הנכס, או כדי לוודא שהוא נתן אשראי אל מול גוף שמסוגל להחזיר לו כגמולו בעת הצורך.

ביטוח משכנתא – כמה זה עולה?

בנוגע לעלות, כאמור לביטוח משכנתא מחיר שולי לעומת הכיסוי הרחב וחסר התקדים שמתקבל. הכוונה בכך היא לא שאין משמעות לבחינת הצעת מחיר לביטוח משכנתא אל מול מקבילות מבנק אחר, אלא להבהיר שמדובר בשירות שאתם חד משמעית זקוקים לו ושיכול להציל אתכם במקרה של חלילה אסון.

בנוגע לסכום הכמותי, כמובן שמדובר בתשובה שמשתנה בהתאם לנסיבות ביטוח חיים למשכנתא, כלומר ביטוח משכנתא לחולי סרטן או ביטוח משכנתא לחולי לב, צפוי לעלות יותר מאשר ביטוח לאנשים בריאים בגלל פוטנציאל התמותה הגבוה יותר. ובכל זאת, אפשר לומר כי ביטוח חיים למשכנתא עולה לרוב כ- 10% מההחזר החודשי של המשכנתא עצמה.

ביטוח משכנתא מומלץ – דרך חברה שרואה אתכם בגובה עיניים

לאחר שהבהרנו את עניין העלויות, חשוב לציין שבעת המעמד לרכישת ביטוח חיים למשכנתא, יש לבחור מעל הכל לא בהכרח בסוכנות הזולה ביותר, אלא בזו שתוכל להילחם עבורכם להשגת תנאים אידיאלים אל מול גורמי הביטוח השונים.

הדבר נכון במיוחד בעבור אוכלוסיות חלשות רפואית, כאלו שמתקשות בעת קבלת אשראי הוגן מצד הבנק. כלומר, רכישת ביטוח משכנתא לנכים ואף ביטוח משכנתא לחולי סרטן לשעבר, עלולה להתלוות לקבלת תנאים פחותים דרמטית מהבנק, באופן שיכול להגביל ואף להקשות על הלווה לקבל את האשראי מלכתחילה.

לעומת זאת, כאשר פונים לחברה ששמה אתכם כלקוחות בראש מעייניה ולא רואה אתכם כפוליסה נוספת מבין אלפי אחרות, ניתן להזיז הרים וגבעות ולהשיג עבורכם את התנאים האידיאליים, ולהפוך את חלומכם על בית למציאות קיימת!

מחפשים סוכנות ביטוח שתלחם עבורכם על תנאים אידיאליים לביטוח למשכנתא? בואו נדבר!

כמו ששמתם לב, כשבוחרים ביטוח למשכנתא, כביטוח שנועד להבטיח שתוכלו לשמור על העוגן המשמעותי ביותר שלכם חזק ויציב לעת מקרה אסון או תאונה לא מתוכננת – חשוב שיהיה מן הצד השני מישהו שמבין ואכפת לו ממכם.

אז, אם אתם מחפשים הצעת מחיר לביטוח משכנתא, אנחנו באיתן סוכנות לביטוח נשמח לעמוד לרשותכם ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם, כדי שנוכל לאפשר לכם להמשיך לישון בשקט ושהבית שלכם מוגן מכל מקרה באשר הוא.

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן