ביטוח דירה

מעניקים לך את הטוב ביותר

ביטוח דירה

אין ספק שבשנים האחרונות הפכה דירת המגורים לנכס היקר ביותר שקיים בידיהם של ישראלים רבים, כשהמסע לרכישת דירה כרוך לעתים רבות בנטילת משכנתאות עצומות ועבודת חיפוש חסרת תקדים עד שמסתיים המסע בהצלחה. מצד שני, חשוב לא פחות לזכור לרכוש ביטוח דירה שיאפשר לכם להגן על תכולתה או על המבנה עצמו, קל וחומר כשמדובר בביטוח דירה למשכנתא, כביטוחים שנועדו לסייע לכם בשעת אסון, וכאלה שלאור חשיבות וערכו של הנכס לחלוטין מצדיקים ושווים את עלותם.

אז איך רוכשים פוליסת דירה? מה ההבדל בין ביטוח מבנה לביטוח תכולה? והאם כדאי לרכוש ביטוח דירה אונליין? את כל השאלות האלו ועוד נבהיר מיד.

מהו ביטוח דירה?

ביטוח דירה או בשפה המקצועית – פוליסת דירה, הוא בין הביטוחים הנפוצים בישראל, כשמשרד האוצר עצמו הכריז כבר כי למעלה ממחצית ממשקי הבית בישראל מחזיקים בכיסוי ביטוחי שכזה. כמו כן, פוליסת דירה היא פוליסה גדורה, כלומר כזו המגיעה עם סל כיסויים בסיסי שעליו ניתן להרחיב ולהוסיף כיסויים מורחבים יותר. סל הכיסויים מתעדכן מעת לעת כשהעדכון האחרון היה במחצית העשור הקודם.

היום אותו סל מכיל ביטוח מבנה לצד ביטוח תכולה, כאשר לצרכן יש יכולת לבחור במי מהם או בשניהם יחדיו. בנוסף להם ניתן לרכוש גם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח שיוודא שחלילה לא תגרמו נזק לדירה שכנה או צמודה לכם ושומר שלא תאלצו להתמודד עם הנזקים לבד. ביטוח מבנה כולל בתוכו כיסוי ביטוחי לכלל ההיבטים התחזוקתיים של הבית עצמו, ביטויים כדוגמת דוד השמש ומתקני אינסטלציה, מרפסות ושערי המבנה, ריצוף ושבילי הכניסה, או כל רכיב שמשיוך לנכס עצמו. ביטוח מבנה כולל בתוכו גם כיסוי אל מול נזקי טבע כדוגמת ברקים או נזקי מזג אוויר (לא כולל דליפת מי גשם). ביטוח תכולה מנגד נותן מענה לכל הרכוש והחפצים שקיימים בתוך הדירה ובבעלותם של בעלי הביטוח עצמו, עם שורה רחבה של יוצאי דופן כגון תכשיטים, חוזים, ניירות ערך, או רכוש הנמצא כדרך קבע מחוץ לדירה.

ביטוח דירה למשכנתא

כמו שכבר ציינו רוב מוחלט של הדירות בישראל נרכשות כיום באמצעות משכנתא שנועדה לאפשר לחלקים רחבים בציבור לרכוש נכס יקר כמו דירה. כחלק מנטילת אותה הלוואה, מוכרחים הרוכשים להצטייד גם בביטוח דירה למשכתנא, כשמדובר בביטוח חובה שבלעדיו לא אפשרי לקבל משכנתא ובהתאם קשה משמעותית לרכוש דירה.

ביטוח דירה למשכנתא הוא ביטוח שמטרתו להבטיח החזר כספי עבור הבנק במידה והנכס נפגע כתוצאה מאירוע כלשהו (אסון טבע, שריפה, או כל נזק באשר הוא), כאירוע שהוביל לירידת ערך משמעותית בו. או במילים אחרות, מדובר בביטוח שמבטיח לבנק שהדירה שביקשתם עבורה משכנתא תמשיך להיות שווה את אותו הסכום שלפיו הבנק העניק לכם אשראי.

איך כדאי לרכוש ביטוח דירה למשכנתא?

בהמשך ישיר לכך, כאשר מחפשים ביטוח דירה בכלל או ביטוח דירה למשכנתא בפרט, יכול הצרכן הממוצע למצוא את עצמו בחוסר אונים מסוים, אל מול מגוון האפשרויות הבלתי נגמר והביקוש הגבוה שיוצר תחושה לעתים שהבנקים למעשה לא באמת סופרים את הצרכן הפרטי בקצה.

זאת גם בדיוק הסיבה שמומלץ לרכוש ביטוח דירה ותכולה – הן למטרות משכנתא והן למטרות פרטיות באמצעות סוכנות שתבטיח שהאינטרס האישי שלכם יעמוד בראש מעייניה, כמו גם שיכולה לרתום את כוחה הצרכני כגוף המאגד מספר צרכנים – על מנת להשיג עבורכם ביטוח דירה מומלץ וכזה שמשתלם במיוחד.

לכן, לפני שתמהרו לרכוש ביטוח דירה אונליין, מומלץ להתרשם לא רק מתנאי פוליסת ביטוח דירה, אלא גם מהשירות שיעמוד לרשותכם בעת הצורך להפעיל את אותה פוליסה, כאשר ביטוח דירה מומלץ הוא חד משמעית כזה המבטיח מענה לצרכים האישיים שלכם, וכזה שמקנה לכם שירות שמתעלה על הפרטים היבשים של הפוליסה עצמה.

מחפשים ביטוח דירה ותכולה? צריכים ביטוח למשכנתא? איתן סוכנות לביטוח מחכה לכם!

כמו שבטח שמתם לב, חלק בלתי נפרד מרכישת ביטוח דירה הוא מציאת גורם מקצועי ואמין שיוכל לתת לכם שירות צמוד וחם. לכן, אם אתם זקוקים לביטוח מבנה לדירה, אנחנו בסוכנות איתן לביטוח מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם, כדי שנוכל לעמוד לרשותכם ולסייע גם לכם להפוך את החלום שלכם למציאות ומעל הכל – להבטיח שתוכלו להמשיך לישון בשקט.

צרו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המשיכו לעקוב אחרינו

עלינו

איתן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1975 על ידי איתן הורוביץ, כסוכנות המספקת שירות ללקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, וששמה בראש מעייניה טיפול מסור, אדיב, אישי ומעל הכל מקצועי, כדי להבטיח ללקוחותיה שנמצאים בראש מעייניה מענה מהיר ואיכותי בשעת צורך.

כל הזכויות שמורות לאיתן סוכנות לביטוח

דילוג לתוכן